Yaşamboyu Eğitim Merkezi
Kurumsal Kimlik

Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM), Üniversitemizin lisans ve lisansüstü eğitim programları dışında toplum hizmetine sunulan eğitim programları ile eğitim danışmanlığı ve sınav uygulamalarının hazırlanması, yürütülmesi ve koordinasyonunu sağlayan birimidir.

BÜYEM; bireyler, kurumlar ve toplum için yüksek değer teşkil eden eğitim faaliyetleri sunmayı, eğitimlerinde çağın gerekleriyle toplumun ihtiyaç ve koşullarını bütünleştirmeyi hedeflemektedir. Bu doğrultuda, teori ile uygulamayı birleştirerek katılımcılara yaşama geçirilebilir bilgi ve beceri kazandırmayı, uzman olduğu alanlarda hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Bütün faaliyetlerinde, üniversitenin etik kurallarına bağlı kalmayı ve tüm çalışmalarında Boğaziçi Üniversitesi kalite ve standartlarını korumayı ilke edinmiştir.

BÜYEM, ülkemizin nitelikli insan gücüne katkı sağlayacak, her yaştan ve meslek grubundan kişilerin yararlanabileceği “açık eğitimler” ve “kurumlara özel” başlıkları altında eğitimler düzenlemektedir. Merkezimiz bünyesinde ayrıca, üniversitemiz öğretim elemanları ve konunun uzmanlarınca, kurumlara eğitim danışmanlığı ve sınav uygulamaları hizmeti de verilmektedir. Kendisini ve/veya kurumunu 21. yüzyılın bilgi çağına taşımak isteyenleri, BÜYEM faaliyetlerine katılmaya davet ediyoruz.

Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi
Adres: Cengiz Topel cad. Uçaksavar Kampüsü, Kültür Spor Tesisleri Girişi
Uçaksavar/Etiler
Tel: 0212 257 31 27-28
Faks: 0212 257 24 80
E-mail: buyem@boun.edu.tr
Web: www.buyem.boun.edu.tr

> Bütün versiyonları indirmek için buraya tıklayınız.

Türkçe İngilizce
Yatay Dikey Yatay Dikey
BÜYEM Logo Kullanım Kılavuzu