Yaşamboyu Eğitim Merkezi
 
TARİH 15/02/2020
SÜRE 80 Saat
YER BÜYEM SEMİNER SALONU 2 / TOEFL LAB
Fiyat 2985 TL

TOEFL

1995 yılından beri hizmet veren TOEFL HAZIRLIK MERKEZİ'miz, konusunda uzman ve deneyimli hocalarıyla kursiyerleri TOEFL'a (The TOEFL® test is the most widely respected English-language test in the world) hazırlamaktadır.

 

Kursumuz dünyadaki TOEFL gelişmelerini ve buna bağlı olarak teknik yenilikleri takip ederek sizlere daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Kayıt İçin en az orta ve üzeri (upper intermediate) seviye aranmaktadır. Seviye tespit sınavı için 0212 263 02 36'dan randevu almanız gerekmektedir. 

TOEFL iBT® (Internet Based Test) Hazırlık Kursu, 4 modülden oluşmaktadır. Kursumuzun amacı, aşağıda belirtilen becerileri geliştirerek öğrencileri TOEFL iBT® sınavına en iyi şekilde hazırlamaktır.

 

  1. Dinlediğini anlama becerisi (Listening Comprehension Skills)
  1. Okuduğunu anlama becerisi (Reading Comprehension Skills)
  1. Konuşma becerisi (Speaking Skills)
  1. Kompozisyon yazabilme becerisi (Written English Skills)

 

Kurs süresince uzman kadromuz öğrencilerin bu konulardaki yetkinliklerini geliştirmekte, öğrencilere "Bilgisayar ortamında TOEFL sınavı"na yönelik 4 deneme sınavı vermektedir.

Öğrencilerin kurs için herhangi bir kitap almalarına gerek yoktur, her türlü kurs eğitim malzemesi tarafımızdan sağlanacaktır.

 Eğer size uygun bir program yok ise, buradan ön başvuru yapabilirsiniz.
22 oturum | 80 Saat
BÜYEM SEMİNER SALONU 2 / TOEFL LAB
2985 TL KDV Dahil

Sadece bir adım kaldı...

Ödeme sayfasına git [X] Kapat
Hemen Başvur
Kontenjan henüz dolmadı.