Yaşamboyu Eğitim Merkezi
 
TARİH 19/10/2020
SÜRE 16 Saat
YER Zoom Sanal Sınıf
Fiyat 1850 TL

Sanal Fuardan Verim Alma

Sanal Fuardan Verim Alma Eğitimi çerçevesinde sanal fuara katılan şirketlere, sürecin başından sonuna kadar nasıl hazırlanırlarsa daha yüksek verim elde edebilecekleri anlatılmaktadır.

Bu eğitimin ilk bölümünde sanal fuarın ne olduğu ve ne olmadığı tanımlanmaktadır. Sanal fuar platformlarının sunduğu farklı teknolojiler, sanal fuara katılmayı planlarken nasıl düşünmemiz ve hedefler koymamız gerektiği ve sanal fuar bütçesi anlatılmaktadır.

Eğitimin ikinci bölümünde sanal fuara katılım sözleşmesi aşamasında, organizatöre nelerin sorulması, şirketin kendisi ve sektörü hakkında neleri anlatması gerektiği irdelenmekte, sanal fuara katılım kararı verilirken bilmemiz gerekenler üzerinde durulmaktadır.

Üçüncü bölümde sanal fuara nasıl bir ekip ve planlama ile hazırlanmamız gerektiği, sanal stantta ürünlerimizi nasıl sergileyebileceğimiz ve nasıl öne çıkabileceğimiz anlatılmaktadır.  

Eğitimin iki dersten oluşan Dijital Pazarlama bölümünde kendi ziyaretçilerimizi ve potansiyel müşterilerimizi dijital ve sosyal medya üzerinden nasıl davet edebileceğimiz anlatılmakta ve reklâm kampanyası stratejileri üzerinde durulmaktadır.  

Eğitimin iki dersten oluşan Sanal Fuarcılık ve Destekleyici Sosyal Beceriler bölümünde ise  kültürlerarası iletişim, kültürel empati, iknayı etkileyen faktörler ve sanal takım çalışması konuları anlatılmaktadır.

Eğitimin kapanış dersinde, ziyaretçileri ağırlarken nasıl davranmamız gerektiği, fuar sonrası fuarda edilen yeni bağlantılardan satış elde etmek için ne zaman ne yapılması gerektiği irdelenmektedir.Eğer size uygun bir program yok ise, buradan ön başvuru yapabilirsiniz.
8 oturum | 16 Saat
Zoom Sanal Sınıf
1850 TL KDV Dahil

Sadece bir adım kaldı...

Ödeme sayfasına git [X] Kapat
Hemen Başvur
Kontenjan henüz dolmadı.