Yaşamboyu Eğitim Merkezi
 
TARİH 28/05/2020
SÜRE 2 Saat
YER Online Sanal Sınıf
Fiyat 108 TL

Pandemi Günlerinde Kahramanın Yolculuğu

Bütün dünyayla beraber içinden geçtiğimiz bu zor günlerde, hepimiz, belki ilk defa, yaşadığımız hayatların bir felaket macera filmine benzemeye başladığını dehşetle farkına varıyoruz. Sanki filmlerde anlatılan distopialar gerçek oluyor. Doğru bildiğimiz ne varsa sorgulanabilir hale geldi. Artık bu corona virüslü günler bitikten sonra eski içinde yaşadığımız sistemin radikal değişimler geçireceği aşikar görünüyor.

Kadim zamanlardan günümüze anlatılan mitlerde, efsanelerde Nuh tufanı ve benzeri gibi felaketleri yaşayan insanlar ve isimli isimsiz kurtarıcı kahramanlar vardır.

Peki bütün dünyayla senkron, beraber yaşadığımız ve seyrettiğimiz bu maceranın, hikayenin hangi aşamasında ve ne durumdayız? Eskiden benzer durumlarda neler olmuş? Bundan sonra neler olabilir? Kendi hayatlarımızın kahramanları olmak istiyorsak neler yapmalıyız? Kendi örnek aldığımız kahramanlarımız var mı?

İşte hep beraber bu sorulara cevaplar aramaya çalışacağımız atölyemize ilgilenenleri bekleriz.Eğer size uygun bir program yok ise, buradan ön başvuru yapabilirsiniz.
1 oturum | 2 Saat
Online Sanal Sınıf
108 TL KDV Dahil

Sadece bir adım kaldı...

Ödeme sayfasına git [X] Kapat
Hemen Başvur
Kontenjan henüz dolmadı.