Yaşamboyu Eğitim Merkezi
 
TARİH 08/07/2019
SÜRE 57 Saat
YER Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs
Fiyat 3900 TL

BOUN 101 Yaz Okulu

Boğaziçi Üniversitesi - Üniversite Öncesi Yaz Okulu, nanoteknolojiden yapay zekaya, oyun kuramından ekonomik modellemeye, yaratıcı yazarlığın kalabalık olanaklarından tarihin kuytu köşelerine uzanan bir yolculukta, öğrencileri akademik yaşamın temel taşlarıyla ve eleştirel düşünceyle tanıştırıyor, onların üniversite hayatına yönelik bilgi ve deneyim edinmelerini amaçlamaktadır.

Bu amaç doğrultusunda da haftada dört gün, günde üç saat akademik dersler ve bir buçuk saat sürecek seçmeli derslerin yapılacağı iki haftalık bir yaz okulu programı açılacaktır.

Programın başarılı olmasını desteklemek ve öğrencileri çevrimiçi öğrenme platformlarıyla erken yaşta tanıştırarak, dijital öğrenme becerilerini geliştirmek için de, dijital bir öğrenme platformu olan MyStudentSuccessLabi, yaz okulu programına entegre ediyoruz.

Yaz Okulu boyunca, ders dışında da, öğrencilerin öğrenim süreçlerinin zenginleştirilmesi için, hafta içi ve hafta sonu, kampüs içinde ve dışında çeşitli sosyal aktiviteler gerçekleştirilecektir. Öğrencilerin tercihine sunulacak etkinlikler arasında, SineBU'da film gösterimleri, Oyun Kulübü'nde grup aktiviteleri, Beden Perküsyonu, akustik konserler, Mezun Buluşmaları ve çeşitli workshop'lar bulunmaktadır.Eğer size uygun bir program yok ise, buradan ön başvuru yapabilirsiniz.
1 oturum | 57 Saat
Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs
3900 TL KDV Dahil

Sadece bir adım kaldı...

Ödeme sayfasına git [X] Kapat
Hemen Başvur
Kontenjan henüz dolmadı.